پروازهاى چارترى آبروى کشور را مى برد + پوگبا و مارسیال در لیست فروش مورینیو – دانلود موسیقی مشکین

رئیس سازمان میراث فرهنگى، صنایع دستى و گردشگرى گفت: پروازهاى چارترى موضوعى است که به صنعت هوایى کشور آسیب مى زند و به جاى آنکه این درآمدها صرف توسعه ناوگان هوایى شــود، صرف دلال ها مى شود

به آقاى آخوندى وزیر راه این مسئله را گفته ام و امیدوارم پروازهاى چارترى هرچه زودتر جمع شود.

پروازهاى چارترى موضوعى است که به صنعت هوایى کشور آسیب مى زند و به جاى آنکه این درآمدها صرف توسعه ناوگان هوایى شود، صرف دلال ها مى شود. همچنین بر گردشگرى هم بسیار آسیب مى زند؛ پرواز و گردشگر را به خارج از کشور مى برند و پرواز را به ناگهان لغو مى کنند و آبروى کشور را مى برند. امید دارم سازمان هواپیمایى کشورى و وزارت راه پروازهاى چارترى را جمع کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

حقیقتا پروازهاى چارترى گردشگرى را اذیت مى کند. امسال همه دستگاه ها رعایت کردند و افزایش قیمت نداشتند که اقدام خوبى در ایام نوروز بود و قیمت ها کنترل شده بود. غیر از پروازهاى چارترى که هرکارى خواستند کردند.

رئیس سازمان میراث فرهنگى، صنایع دستى و گردشگرى گفت: پروازهاى چارترى موضوعى است که به صنعت هوایى کشور آسیب مى زند و به جاى آنکه این درآمدها صرف توسعه ناوگان هوایى شــود، صرف دلال ها مى شود.

على اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگى، صنایع دستى و گردشگرى درباره مشکلات به وجودآمده براى مسافران نوروزى به علت بلیت هاى چارترى گفت: یکى از مشکلات گردشگرى، پراکندگى مسئولیت در این حوزه است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در پی شکست یک بر صفر خانگی منچستریونایتد مقابل وست‌برومویچ قعرنشین، به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو نسبت به قطع همکاری با برخی بازیکنانش در پایان فصل جاری مصمم‌تر شده است
خبرگزاری تسنیم: در پی شکست یک بر صفر خانگی منچستریونایتد مقابل وست‌برومویچ قعرنشین، به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو نسبت به قطع همکاری با برخی بازیکنانش در پایان فصل جاری مصمم‌تر شده است. در همین راستا نشریه «دیلی‌میل» انگلیس مدعی شد آقای خاص مجوز جدایی پل پوگبا، آنتونی مارسیال، متئو دارمیان و دلی بلیند را در تابستان پیش‌رو صادر خواهد کرد.

پوگبا در هفته‌های اخیر بارها از ترکیب اصلی شیاطین سرخ کنار گذاشته شده و سرمربی پرتغالی منچستریونایتد بر این باور است که زمان جدایی این هافبک فرانسوی از این تیم فرا رسیده است. با این حال اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد مخالف جدایی این هافبک فرانسوی است که جذب او دو سال پیش 89 میلیون پوند برای پرافتخارترین باشگاه انگلیسی آب خورد.

نشریه «دیلی‌ میرر» انگلیس هم مدعی شد پل پوگبا، الکسیس سانچس، آندر هررا و خوان ماتا در خطر بیرون ماندن از ترکیب شیاطین سرخ در بازی شنبه شب پیش‌رو مقابل تاتنهام در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس هستند. عملکرد ناامید کننده این چهار بازیکن سبب شده تا ژوزه تجدیدنظری در چیدمان ترکیب اولیه تیمش کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *