اولتیماتوم یک هفته ای به «تبریز 2018» – دانلود موسیقی مشکین

معاون رییس جمهور به دستگاه های دخیل در اجرای طرح «تبریز ۲۰۱۸» اولتیماتوم یک هفته ای داد تا برنامه های خود را به سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کنند
او در عین حال تصریح کرد: هیچ جای دنیا و البته شهرهای منتخب گردشگری دنیا برای توسعه به بودجه دولتی متکی نیست، در نتیجه ما هم باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده کنیم.

مونسان افزود: رایزنی‌های لازم با رییس‌جمهور برای حضور در مراسم افتتاحیه را انجام خواهیم داد. باید از ظرفیت‌های استانی و ملی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم افتتاحیه این رویداد مهم کمک بگیریم.

جاباما

معاون رییس جمهور به دستگاه های دخیل در اجرای طرح «تبریز ۲۰۱۸» اولتیماتوم یک هفته ای داد تا برنامه های خود را به سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کنند.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صداوسیما در سطح ملی و بین‌المللی باید این رویداد را به بهترین نحو معرفی کند، مسؤولان نیز از طریق صداوسیما اقدامات انجام شده را برای مردم تشریح کنند.

وی افزود: رویدادها امر مهمی هستند، باید از این فرصت برای حرکت به سوی جلو استفاده کنیم، مثلا پلازاهای شهری، برنامه‌های شهری و رویدادهایی طراحی شوند. باید از چند ماه پیش‌رو نهایت استفاده را برد.

«مونسان»، تقویت پلیس گردشگر، توسعه حمل‌و نقل شهری برای معرفی «تبریز ۲۰۱۸»، استفاده از لوگوی «تبریز ۲۰۱۸» در بسته‌بندی محصولات تولیدشده در تبریز، استفاده از استیکرهایی بر بدنه اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها که معرف «تبریز ۲۰۱۸» باشد و… از جمله اقدامات کوتاه مدتی است که می‌تواند این رویداد را هرچه بهتر معرفی کند.

معاون رییس جمهور اظهار کرد: هنوز رویداد «تبریز ۲۰۱۸» به‌ خوبی تشخیص داده نشده است، باید برنامه‌هایی ارائه کنیم که عملی شود. باید اقدامات عملی را برنامه‌ریزی کنیم که یکی از مهم‌ترین آن‌ها توسعه زیرساخت‌ها است، البته مهم‌تر از آن رشد فرهنگ عمومی و برنامه‌ریزی رویدادها است. خوب است که تبریز به واسطه این رویداد به‌عنوان شهر منتخب گردشگر معرفی شود. باید فرهنگ عمومی و فضاهای شهری ارتقاء پیدا کند.

او همچنین تاکید کرد: باید دستگاه‌ها و اعضای ستاد ملی «تبریز ۲۰۱۸» برنامه‌های مشخص و زمان‌بندی‌شده خود و گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‌های آتی را به ستاد ملی ارسال کنند. همچنین معاون گردشگری باید برنامه‌ مشخص و اجرایی ارائه کند.

به گزارش ایسنا، علی‌اصغر مونسان – رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری – در چهارمین جلسه ستاد ملی سیاست‌گذاری رویداد «تبریز ‌۲۰۱۸» گفت: این رویداد اتفاقی نیست که شروع و تمام شود، بلکه رخدادی است که باید توجه ملی و بین‌المللی در این یک سال به این شهر معطوف شود و از این توجه برای بهره‌برداری از این شهر استفاده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *