ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور ادامه دارد - مشکین

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور ادامه دارد

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۶۴ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۳۱.۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۷.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

 آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور در محور چالوس- کرج محدوده های مرزن آباد،مکارود،پل زنگوله،آدران شاهد ترافیک سنگین هستیم.

در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان نیز ترافیک سنگین است و در محور هراز (شمال به جنوب) محدوده های بایجان،وانا،آب اسک ترافیک سنگین در جریان است.

در محورفیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت وبرگشت) تردد روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

هم اکنون در آزادراه قزوین- کرج-تهران محدوده های امامزاده طاهر- پایانه کلانتری-ساسانی-پل کلاک نیز ترافیک سنگینی در جریان است.

برای مشاهده آخرین وضعیت و پرداخت هزینه عوارض آزادراهی خودروی خود می توانید به وب سایت آنیرو به نشانی aaniro.irمراجعه کنید.

اقتصام الف.و*۹۱۸۹

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار